oferta

Bloczki betonowe

Produkowane w Polsce

Bloczki betonowe do ogrodzeń wykonywane są własnoręcznie w fabryce w Polsce. Każdy z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton.

Jak "Hand Made"

Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Jeśli pragniesz się wyróżnić i nadać swojemu ogrodzeniu niebanalnego charakteru to z pewnością powinieneś postawić na bloczki betonowe.

Epika Design

Polska firma, która specjalizuje się w produkcji elementów betonowych. Stawia na nowoczesność i minimalizm. Tworzy nie tylko z betonu ale również z kamienia dekoracyjnego oraz elementów kamiennych elewacyjnych. Elementy betonowe posiadają wszystkie niezbędne atesty oraz normy budowlane. Przy wyborze tego producenta istotną zaletą jest realizacja w krótkim czasie.

Bloczki Epika Design

System bloczków ogrodzeniowych Firmy Epika Design to produkt klasy premium.

Elementy z betonu architektonicznego wytwarzanego w technologii WET-CAST (mokrego betonu wylewanego w formach), która pozwala na uzyskanie produktu o porowatej teksturze powierzchni, najwyższej jakości wizualnej oraz wytrzymałościowej.

Gama trzech kolorów i trzech wymiarów pozwala na odnalezienie odpowiedniego wariantu dla każdego ogrodu. Bloczki z betonu architektonicznego firmy Epika Design są gładkie i idealnie niedoskonałe. Ostre krawędzie bloczków dodają dodatkowych walorów estetycznych.

Świetnie współgrają z nowoczesnym ogrodzeniem metalowym.

SLABB

Firma SLABB to wiodący producent ekskluzywnych wyrobów z betonu architektonicznego.
Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie przez specjalnie przeszkolony zespół.
Manufaktura SLABB to produkt doskonały i nowoczesny.

Bloczki Slabb

Dla Klienta, który ceni sobie najwyższej jakości ekskluzywne produkty z pewnością zadowolą bloczki z betonu architektonicznego firmy SLABB.

Jest to ręcznie wykonywany produkt w technologii WET-CAST (mokrego betonu wylewanego w formach) o niepowtarzalnej teksturze i powierzchni pozwalający na stworzenie nowoczesnego, szykownego i ciekawego ogrodzenia z bloczków modułowych.

Firma oferuje róże szerokości oraz wysokości bloczków jak i trzy ponadczasowe kolory elementów – biały, szary i grafitowy. Atrakcyjną opcją jest możliwość spersonalizowanego projektu bloczka zawierającego nawę ulicy czy numeru domu.

Ten trwały i piękny produkt doda blasku odważnym projektom.

Nasze marki

Kaczmarek Budownictwo

Adres

ul. Wojska Polskiego 35
65-077 Zielona Góra

godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:30 – 15:30
(prosimy umawiać wizyty ze względu na pracę
w terenie)

Sobota: tylko po wcześniejszym umówieniu

Na bieżąco

Rzetelna firma