oferta

Donice i mała architektura?

Każdy element jest wyjątkowy

To modny design, proste formy i naturalne piękno. Wszystkie elementy wykonywane są ręcznie dlatego każdy z nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Wysoko zaawansowana technologia produkcji betonu pozwala na tworzenie niezwykłych form, które poza unikatowym designem charakteryzują się również olbrzymią trwałością.

Epika Design

Polska firma, która specjalizuje się w produkcji elementów betonowych. Stawia na nowoczesność i minimalizm. Tworzy nie tylko z betonu ale również z kamienia dekoracyjnego oraz elementów kamiennych elewacyjnych. Elementy betonowe posiadają wszystkie niezbędne atesty oraz normy budowlane. Przy wyborze tego producenta istotną zaletą jest realizacja w krótkim czasie.

Donice Epika Design

Do systemu bloczków ogrodzeniowych Firmy Epika Design możemy dodać donice tworząc kompozycje ze specjalnie zaprojektowanymi dwoma produktami.

Epika Design proponuje wyjątkowo obszerne donice wykraczające poza systemowe wymiary. Donice tworzą piękny klimat w ogrodzie i tarasie jak i stwarzają sprzyjające środowisko dla dużych roślin podkreślając jednocześnie charakter otoczenia.

Donice z betonu architektonicznego nadają się do wnętrz i aranżacji zewnętrznych.

Slabb

Firma SLABB to wiodący producent ekskluzywnych wyrobów z betonu architektonicznego. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie przez specjalnie przeszkolony zespół. Manufaktura SLABB to produkt doskonały i nowoczesny.

Donice Slabb

Donice betonowe firmy SLABB to szykowne rozwiązanie wzbogacające krajobraz ogrodu, tarasu lub wnętrz, zarówno jako dodatek i jako betonowy kontrast dla innych materiałów.

Donice firmy SLABB są bardzo trwałe, wytrzymałe i mrozoodporne, a dzięki odpowiedniej impregnacji zastosowanej podczas produkcji rośliny mogą być sadzone w nich bezpośrednio.

Szeroki asortyment kształtów, objętości i wysokości donic pozwala na tworzenie niezliczonych kompozycji zdobiących przestrzeń osób o wysublimowanym guście.

Firma SLABB z pewnością jest producentem o największej ilości formatów donic.

VHCT

Firma VHCT jako pierwsza zaprezentowała beton architektoniczny na rynku polskim. Jako jedyni dają aż 30lat gwarancji na swoje wyroby z betonu architektonicznego. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości CE oraz PZH.

Kreatywność projektantów w firmie VHCT spowodowała, że są liderem nie tylko na rynku polskim ale również europejskim. Wiedza nabyta przez lata praktyki pozwoliła firmie VHCT stworzyć własną linię chemii do betonu architektonicznego. Realizują inwestycje znanych marek oraz Klientów indywidualnych.

Donice VHCT

Donice od firmy VHCT to prostokątne i kwadratowe kształty w monochromatycznej betonowej barwie ułatwiające ich zestawienie w z wieloma barwami.

Donice VHCT są wyjątkowo funkcjonalne nie tylko w ogrodzie czy tarasie, ale również we wnętrzach. Zaletą ich jest specjalnie opracowany system nawadniania i wkładów ułatwiający zachowanie czystości oraz piękna i dobrej kondycji roślin.

Donice z betonu architektonicznego nie wymagają specjalnego traktowania zimą i dlatego właśnie sprawdzą się idealnie w ogrodzie czy na tarasie.

Nasze marki

gatigo
Kaczmarek Budownictwo

Adres

ul. Wojska Polskiego 35
65-077 Zielona Góra

godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:30 – 15:30
(prosimy umawiać wizyty ze względu na pracę
w terenie)

Sobota: tylko po wcześniejszym umówieniu

Na bieżąco

Rzetelna firma