o nas | kreo

Rzetelność uczciwość i projesjonalizm

Firma KREO Kreatywne Ogrodzenia to jeden z liderów na lubuskim i polskim rynku. Jest to firma rodzinna, której wieloletni staż oraz profesjonalizm zapewniają wykonanie na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tego stanowi ogromna ilość szkoleń oraz najwyższej jakości sprzęt, który używamy podczas realizacji naszych zamówień. Montażem bram oraz ogrodzeń murowanych zajmują się certyfikowani monterzy oraz zawodowi murarze. Nasi instalatorzy automatyki oraz elektroniki posiadają specjalne uprawnienia, które zapewnią Państwu pełną gwarancje instalowanych urządzeń.

Firma KREO współpracuje także z topowymi markami zajmującymi się produkcją ogrodzeń metalowych. Występuje jako główny dystrybutor firmy KONSPORT. Inne z jakimi współpracuje to GATIGO, a także ogrodzeń aluminiowych – ALFEN i ZALU.

Firma KREO jest również największym dystrybutorem marki JONIEC. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą państwa cały asortyment firmy KOST-BET, SLABB, VHCT, ZPB KACZMAREK oraz regionalny ZIEL-BRUK.

U nas zakupią państwo zarówno beton architektoniczny oraz akcesoria, które stanowią niezbędne dodatki podczas budowy własnego ogrodzenia – m.in. skrzynki gazowe, skrzynki na listy, domofony czy chemię budowlaną. Od niedawna wzbogaciliśmy swój asortyment o oświetlenie ogrodowe.

Wszystkie oferowane przez nas produkty można obejrzeć na naszym placu wystawowym o powierzchni 100m2. Na nierżąco pojawiają się u nas najnowsze produkty wszystkich dostępnych u nas dystrybutorów.

W naszym portfolio znajdą państwo przykłady realizacji ogrodzeń w Polsce i Niemczech, realizacji dużych obiektów oraz inwestycji budżetowych.
Do Każdego inwestora podchodzimy indywidualnie.

Firma KREO nieustannie się rozwija i zapewnia profesjonalną realizację. Odbiciem naszego podejścia do prowadzenia firmy jest powstanie własnej linii ogrodzeń aluminiowych. Ogrodzenia aluminiowe Firmy KREO są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie naszych Klientów.

Firma KREO współpracuje z wykonawcami: murarzami, brukarzami i firmami, które zajmują się zakładania systemów inteligentnych domów.

Dołącz do nas

Kreo Ogrodzenia

Certyfikaty

Nasze marki

Kaczmarek Budownictwo

Adres

ul. Wojska Polskiego 35
65-077 Zielona Góra

godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:30 – 15:30
(prosimy umawiać wizyty ze względu na pracę
w terenie)

Sobota: tylko po wcześniejszym umówieniu

Na bieżąco

Rzetelna firma