oferta

Ogrodzenie murowane gładkie Joniec – Roma

ogrodzenia posesyjne

Podstawową zaletą ogrodzeń z tej kategorii jest łatwość montażu i wielość rozwiązań aranżacyjnych. Znajdujące się w naszej ofercie ogrodzenia modułowe występują w pięciu wariantach – ROMA Classic, ROMA Horizon oraz ROMA Perfect, ROMA Mega, ROMA Diamond.

Wyróżnia je przede wszystkim elegancka i klasyczna estetyka, która pozwala na dopasowanie komponentów do domów postawionych w stylu nowoczesnym i tradycyjnym. Bloczki pozwalają na zbudowanie zarówno niskiej podmurówki i wąskich słupków uzupełnionych o przęsła, jak i pełnego muru całkowicie zasłaniającego posesję.

bruk rawicki

ROMA Classic

Nowoczesne ogrodzenie betonowe ROMA Classic to produkt, który doskonale wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów. Elementy systemu ROMA Classic dają szerokie spektrum zastosowań.

bruk rawicki

ROMA Horizon

ROMA Horizon to produkt, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów poszukujących prostych form współgrających z nowoczesną architekturą domów prywatnych i budynków użyteczności publicznej. ROMA Horizon to system bloczków ogrodzeniowych, których ogromną zaletą jest prosty i szybki montaż.

bruk rawicki

ROMA Perfect

Ogrodzenia ROMA Perfect docenią sympatycy surowej, ascetycznej estetyki. Dzięki zastosowaniu technologii SCRATCH, bloczki zyskują oryginalną, nieregularną formę i niejednorodną powierzchnię.

bruk rawicki

ROMA Mega

Nowocześnie wyglądające ogrodzenie ROMA Mega z pewnością. przypadnie do gustu klientom szukającym powiewu świeżego powietrza w swoim domu. Szybki montaż i solidna konstrukcja to główne cechy tego systemu.

bruk rawicki

ROMA Diamond

Ogrodzenie ROMA Diamond to kolejny system bloczków wykorzystujący metodę SCRATCH. Niereguralne krawędzie i chropowata powierzchnia sprawia, że bloczki perfekcynie dopasowują się do scenerii domu. Lekko wysłużony wygląd ogrodzenia przypomina o wpływie natury na otaczjący nas świat.

Nasze marki

gatigo
Kaczmarek Budownictwo

Adres

ul. Wojska Polskiego 35
65-077 Zielona Góra

godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:30 – 15:30
(prosimy umawiać wizyty ze względu na pracę
w terenie)

Sobota: tylko po wcześniejszym umówieniu

Na bieżąco

Rzetelna firma