ogrodzenia posesyjne

Pergole tarasowe i ogrodowe

Pergola ogrodowa, jest produktem premium dedykowanym dla wymagających klientów nie oszczędzających na tworzeniu luksusowych przestrzeni.
Liczne rozwiązania architektoniczne pozwalają na zastosowanie nowoczesnych i trwałych rozwiązań wzbogacających architekturę ogrodu na długie lata. Wytrzymała konstrukcja aluminiowa pozwala na zastosowanie dwóch typów zadaszenia.

Pergola I

Jedną z proponowanych wersji dachu jest nowoczesny technologicznie model, charakteryzujący się prostym i szykownym wyglądem i designem. Jest to automatyczne pokrycie bioklimatyczne, w którym dach wykonany jest z aluminiowych listew obracanych o 135°. Łatwa regulacja kąta nachylenia lameli pozwala na pełną kontrolę nad nasłonecznieniem, naturalną wentylacją i swobodną cyrkulacją powietrza. Solidna konstrukcja w 100% aluminiowa odporna na ekstremalne temperatury i warunki atmosferyczne, takie jak wiatr do 160 km/h lub obciążenie śniegiem 120-620 kg/m2 (w zależności od wielkości konstrukcji) pozwala na używanie pergoli przez cały rok.

ogrodzenia posesyjne

Pergola II

Drugi rodzaj pokrycia dachowego wykonano z trójwarstwowej tkaniny Techprotect. Konstrukcja składa się z aluminiowej podstawy, składanego dachu dwuspadowego oraz dachu systemowego chroniącego zwiniętą tkaninę. Jest to produkt bardzo wytrzymały i stabilny, charakteryzujący się dużą odpornością na wiatry przekraczające 120 km/h. Jest również odporny na deszcz, ciepło i promienie UV. Woda deszczowa jest odprowadzana za pomocą niewidocznego, zintegrowanego systemu rynnowego.

Pergole aluminiowe

Pergole malowane są proszkowo na wszystkie kolory palety RAL (ponad 200 barw) oraz na kolor drewnopodobny z usłojeniem w 20 odcieniach. Całość możemy wzbogacić o oświetlenie punktowe zintegrowane z listwami dachu lub listwy LED mocowane do ramy, co umożliwia korzystanie z zadaszenia tarasu nawet po zmroku.

Mamy możliwość dodania ścian stałych lub składanych w formie drzwi przesuwnych, tekstylnych, moskitier, ścian szklanych z możliwością wzbogacenia o rolety zaciemniające. Dzięki przeszkleniom, roletom, promiennikom i dyfuzorom mgły wodnej możemy stanowić nowoczesną alternatywę dla ogrodu zimowego.

Nasze marki

Kaczmarek Budownictwo

Adres

ul. Wojska Polskiego 35
65-077 Zielona Góra

godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:30 – 15:30
(prosimy umawiać wizyty ze względu na pracę
w terenie)

Sobota: tylko po wcześniejszym umówieniu

Na bieżąco

Rzetelna firma