oferta

Ogrodzenia aluminiowe Zalu

ogrodzenia posesyjne

Produkty najwyższej jakości i trwałości wykonane w 100% z aluminium.

Młody zespół prężnie rozwijającej się firmy dba o odważny design i innowacyjne rozwiązania i technologie.

ogrodzenia aluminiowe zielona góra

Zalu to młody zespół prężnie rozwijającej się firmy dba o odważny design i innowacyjne rozwiązania i technologie. Tworzą produkty najwyższej jakości i trwałości. Wykonane w 100% z aluminium dzięki czemu nie wymagają uwagi podczas użytkowania.
Każdy element jest malowany proszkowo co wpływa na trwałość powłoki.

Wszystkie elementy zamknięte w ramie czyli przęsła, furtki, bramy są wykonywane w sposób bezspoinowy. Profile są skręcane specjalnymi łącznikami które zaś wykonane są ze stali kwasoodpornej. Pozwala to na tworzenie projektów z różnych profili oraz pozwala wyeliminować pionowe przerwy np. między przęsłami a słupem. Mechanizm jezdny w bramach przesuwnych został zaprojektowany tak aby praca była cicha i nie wpływała na jakość użytkowania. Specjalna podstawa służąca do zamontowania automatu będzie odpowiednia dla większości marek na rynku np.: BFT, SOMMER, NICE, SOMFY, TOUSEK. Dodatkowo firma Zalu daje Klientowi możliwość łączenia kolorów. W standardzie dostępne są kolory z palety RAL 7016,9005 i 9006. Oczywiście każdy inny kolor poza standardowym jest możliwy do wykonania.

Profile, z których wykonywane są ogrodzenia marki Zalu, posiadają dwustronne wykończenie. Z jednej strony są gładkie a z drugiej ryflowane. Otwiera to możliwość tworzenia bardziej innowacyjnych projektów.
W zależności od potrzeb oraz gustu Klient może sam zaprojektować odstępy między profilami.
Wszystkie wyżej wspomniane cechy daje pewność Klientowi, że jego ogrodzenie będzie praktyczne, oryginalne oraz zachowa walory estetyczne.

Nasze marki

Kaczmarek Budownictwo

Adres

ul. Wojska Polskiego 35
65-077 Zielona Góra

godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:30 – 15:30
(prosimy umawiać wizyty ze względu na pracę
w terenie)

Sobota: tylko po wcześniejszym umówieniu

Na bieżąco

Rzetelna firma