Domofony

Domofony i videodomofony

Dzwonek przy furtce informuje o przybyciu gościa, ale zmusza do wyjścia z domu i otwarcia furtki kluczem. Domofon nie tylko umożliwia zdalne otworzenie furtki, ale również rozmowę z przybyszem. A przez wideofon można nie tylko porozmawiać z gościem, ale zobaczyć kto przed furtką stoi. Instalacja domofonowa może być połączona kablem lub bezprzewodowo.

aco
Domofony Familio-PV

SERIA: FAMILIO PV

ACO FSERIA FAILIO PRO

FAMILIO PV 01

FAMILIO PV 02

athos

SERIA FAMILIO P

SERIA: INSPIRO

athos

ACO ODBIORNIKI

Skrzynki na listy

INVISIBLE POST BOX

  • Przytwierdzona na stałe do przęsła lub furtki
  • Od frontu widoczna tylko cześć wrzutki na listy
  • Kompatybilna z modelami P82* oraz P102. Wyjątek stanowią modele PINO i NOCE
  • Możliwość dostosowania koloru skrzynki do koloru ogrodzenia
  • Praktyczne i dyskretne rozwiązanie.

Dodatkowe informacje

Niewidzialna skrzynka ma wymiary 500x310x125 mm (wysokość, szerokość, głębokość), więc spokojnie zmieści się w niej korespondencja większa niż w rozmiarze A4. Nowe rozwiązanie pasuje do wybranych modeli ogrodzeń firmy Konsport.

Invisible Post Box zaprojektowano tak, że można ją zamontować nie tylko do przęsła, lecz także do furtki. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy furtka otwiera się na mur.

Skrzynkę można wykonać w każdym kolorze i dopasować idealnie do koloru przęsła. *Wyjątek stanowią modele Pino oraz Noce.

Na przeszkodzie stoją wyłącznie czynniki technologiczne. Wlot na korespondencję powinien być jeden, gdyż w przeciwnym razie wewnątrz słupa konieczny byłby montaż przegrody, co automatycznie wydłużyłoby skrzynkę i zepsuło efekt wizualny.

Skrzynka wygląda bardzo dyskretnie, nie wystaje poza linię ogrodzenia, a dzięki temu zachowuje ono estetyczną linię bez żadnych wypukłości i wystających elementów

Adres

ul. Wojska Polskiego 35
65-077 Zielona Góra

godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:30 – 15:30
(prosimy umawiać wizyty ze względu na pracę
w terenie)

Sobota: tylko po wcześniejszym umówieniu

Na bieżąco

Rzetelna firma