Słupki multimedialne EQ

Kostka brukowa realizacja

Słupki multimedialne Konsport

Poza prezentowanymi poniżej występuję również wersje słupków dwu i wielorodzinne – chętnie udzielimy wszelkich informacji.

Na rynku branży ogrodzeniowej brakowało uzupełnienie jakim jest słupek multimedialny czyli metalowa zabudowa ze skrzynką na listy z elektroniką lub bez.

Doskonale się sprawdza przy ogrodzeniu budowanym na słupach metalowych. Tak jak z domofonem nie było większych problemów gdyż najczęściej mieścił się na słupku metalowym tak umieszczenie skrzynki nie było już możliwe.

Producenci wyszli naprzeciw temu problemowi i stworzyli słupek multimedialny. Jego wyposażenie zależy od indywidualnych preferencji Klienta.
Poza skrzynką, Klient ma możliwość umieszczenia w skrzynce zintegrowanego domofonu lub wideomofonu. Dodatkowo słupek możemy rozbudować o mini paczkomat. Jest to dość kosztowne ale niesamowicie wygodne. Kurier bezpiecznie może zostawić paczkę a Klient nie musi w trakcie urlopu czy pracy angażować się w jej odbiór.
Dodatkowo można wypalić adres posesji bądź sam numer. Zamontować gniazdko elektryczne lub na przykład podświetlenie słupka lampką LED.

Skrzynki są wykonane ze stali nierdzewnej co jest z pewnością ogromnym atutem.

1. Lampka lub lampka LED

2-3. Skrzynka z domofonem lub wideo domofonem,

4. Gniazdo elektryczne.

Nasze marki

gatigo
Kaczmarek Budownictwo

Adres

ul. Wojska Polskiego 35
65-077 Zielona Góra

godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:30 – 15:30
(prosimy umawiać wizyty ze względu na pracę
w terenie)

Sobota: tylko po wcześniejszym umówieniu

Na bieżąco

Rzetelna firma