ogrodzenia posesyjne

Nowoczesne zadaszenia śmietnikowe

Zadaszenie śmietnikowe jest  praktycznym i eleganckim dopełnieniem zabudowy śmietnikowej.

Zadaszenie wyposażone w orynnowanie i rurę spustową jest wsparciem w utrzymaniu porządku w pergoli, zabezpiecza przed dostaniem się tam liści i innych zanieczyszczeń oraz ich ewentualnemu zmoczeniu, gniciu i zaleganiu. Zwieńczenie dachowe ogranicza dostęp słońca, przez co odpady dłużej zachowują bezzapachową formę, a kosze śmietnikowe nie blakną oraz łatwiej utrzymać je w czystości. Zadaszenie może spójnie komponować się z innymi elementami architektury ogrodu i dopełniać jego uroku i funkcjonalności.

 

Zadaszenia śmietnikowe aluminiowe marki Zalu

Zadaszenie śmietnikowe Firmy Zalu wykonane jest w 100 % z najwyższej jakości aluminium malowanego proszkowo. Składa się ono z płaskiej blachy i jest wyposażone jest w niewidoczne orynnowanie i estetyczną rurę spustową, całość może spójnie komponować z grodzeniem aluminiowym firmy Zalu.

Zadaszenie śmietnikowe Firmy Zalu może być montowane zarówno do konstrukcji stalowej, aluminiowej jak i do wymurowanej budowli. Może ono służyć jako zwieńczenie zabudowy śmietnikowej lecz także pomieszczenia gospodarczego,  wiaty rowerowej oraz i innych elementów architektury ogrodowej.

 

ogrodzenia posesyjne

Zadaszenia śmietnikowe stalowe

Zadaszenie stalowe jest ekonomiczną opcją solidnego, trwałego i funkcjonalnego pokrycia różnego rodzaju zabudowy. Podstawą mogą być długie słupy stalowe montowane do fundamentu w ziemi  lub krótsze osadzone na słupkach betonowych, murze z bloczków ozdobnych, otynkowanym lub ceglanym, jak i inne elementy.

Korzystniejszą cenę uzyskujemy poprzez większy ciężar praktycznej blachy falistej w porównaniu z aluminiowej. Daszek jest spadzisty w jedną stronę wyposażoną w estetyczną odkrytą rynnę i rurę spustową.

 

Nasze marki

gatigo
Kaczmarek Budownictwo

Adres

ul. Wojska Polskiego 35
65-077 Zielona Góra

godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:30 – 15:30
(prosimy umawiać wizyty ze względu na pracę
w terenie)

Sobota: tylko po wcześniejszym umówieniu

Na bieżąco

Rzetelna firma